Jesteśmy firmą rodzinną

działąjącą na polskim rynku od 1992 r. Zajmujemy się sprzedażą skór wyprawionych, głównie pochodzących z włoskich garbarni. Jesteśmy przedstawicielem włoskiej firmy Yadel s.r.l. specjalizującej się w produkcji skór kozich, owczych i bydlęcych przeznaczonych do produkcji obuwia i nie tylko.

Posiadamy szeroką ofertę

skór welurowych, laminowanych oraz licowych w bardzo bogatej kolorystyce i rodzajach wykończeń. Jesteśmy również przedstawicielem garbarni Artigiano del Cuoio s.r.l., której produktem wiodącym są skóry bydlęce, garbowane roślinnie o szerokim zastosowaniu w produkcji galanterii, obuwia i mebli.

Oferujemy wysoką jakość

atrakcyjne ceny, krótki terminy realizacji zamówień, szybką dostawę, dostępność szerokiej oferty wzorów i kolorów na miejscu w magazynie. Ponadto posiadamy w swojej ofercie duży wybór skór stokowych z najlepszych garbarni włoskich. Znajdziecie tutaj Państwo zarówno skóry do produkcji toreb, pasków, portfeli, butów, jak również skóry odzieżowe, tapicerskie etc.

Mamy wieloletnie doświadczenie

w sprzedaży skór oraz znajomości włoskiego rynku garbarskiego. Jesteśmy w stanie pomagać naszym klientom w doborze rodzaju skór i gamy kolorystycznej. Realizujemy również, w miarę możliwości zamówienia indywidualne.